Kat.číslo: KR-4272-180
Kleště štípací boční 180mm HIGHTECH PROFI Line
Popis
- povrchová úprava čelistí matný chrom
- 2-komponentní protismyková rukojeť
- kabel průměr 13mm
- měkký drát průměr 7mm
- tvrdý drát průměr 2.5mm