KR-4272-180
  • povrchová úprava čelistí matný chrom
  • 2-komponentní protismyková rukojeť
  • kabel průměr 13mm
  • měkký drát průměr 7mm
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
do týdne
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Typy
Kat.číslo Název Balení
(ks)
Balení (ks)
(nepovinné)
Dostupnost Cena bez DPH Cena s DPH Množství Cena s DPH
Dostupnost
Množství
KR-4272-145 Kleště štípací boční 145mm HIGHTECH PROFI Line 1
do týdne
Kat.číslo: KR-4272-145
Kleště štípací boční 145mm HIGHTECH PROFI Line
Produkt není skladem
Kat.číslo: KR-4272-145
Produkt není skladem
KR-4272-160 Kleště štípací boční 160mm HIGHTECH PROFI Line 1
skladem
Kleště štípací boční 160mm HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:3 ks
skladem
Skladem na prodejně:3 ks
KR-4272-180 Kleště štípací boční 180mm HIGHTECH PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-4272-180
Kleště štípací boční 180mm HIGHTECH PROFI Line
Kat.číslo: KR-4272-180
Popis
  • kabel průměr 13mm
  • měkký drát průměr 7mm
  • tvrdý drát průměr 2.5mm