KR-4320SET
  • pilníky 300mm: plochý, kruhový, půlkulatý, trojhranný, čyřhranný
  • pilníky (jehlové) 165mm: plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný
  • materiál: nástrojová uhlíková ocel T12
  • obě sady samostatně v textilní tašce
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
skladem
Kat.číslo: KR-4320SET
Sada pilníků 165 mm + 300mm 11ks PROFI Line
Skladem na prodejně:6 ks
Popis
Kusovník
Kat.číslo Název Dodání Cena za MJ (ks)
[bez DPH]
Množství
+ KR-4320 Sada pilníků 320mm ergokraft 5ks PROFI Line - 1 ks
skladem
Kat.číslo: KR-4320
Sada pilníků 320mm ergokraft 5ks PROFI Line - 1 ks