KR-4320SET
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
skladem
Kat.číslo: KR-4320SET
Sada pilníků 165 mm + 300mm 11ks PROFI Line
| Skladem na prodejně: | 6 ks |
Popis
- pilníky 300mm: plochý, kruhový, půlkulatý, trojhranný, čyřhranný
- pilníky (jehlové) 165mm: plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný
- materiál: nástrojová uhlíková ocel T12
- obě sady samostatně v textilní tašce
Kusovník
| Kat.číslo | Název | Dodání | Cena za MJ (ks) [bez DPH] |
Množství | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KR-4320 | Sada pilníků 320mm ergokraft 5ks PROFI Line - 1 ks |
skladem
Kat.číslo: KR-4320
Sada pilníků 320mm ergokraft 5ks PROFI Line - 1 ks
KR-4321 | Sada pilníků jehlových 165mm ergokraft 6ks PROFI Line - 1 ks |
Kat.číslo: KR-4321
Sada pilníků jehlových 165mm ergokraft 6ks PROFI Line - 1 ks