KR-3177-15
Eshop cena bez DPH:
124,00
Eshop cena s DPH:
150,00
skladem
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Typy
| Název | Cena s DPH Dostupnost |
Množství | ||
|---|---|---|---|---|
| Šroubovák mikro plochý 1,5mm /50mm ergokraft PROFI Line |
skladem
Kat.číslo: KR-3177-15
| Šroubovák mikro plochý 2,0mm /50mm ergokraft PROFI Line |
Kat.číslo: KR-3177-20
| Šroubovák mikro plochý 2,4mm /50mm ergokraft PROFI Line |
Kat.číslo: KR-3177-24
| Šroubovák mikro plochý 3,0mm /50mm ergokraft PROFI Line |
| Šroubovák mikro plochý 3,5mm /50mm ergokraft PROFI Line |
| Šroubovák mikro plochý 4,0mm /50mm ergokraft PROFI Line |